O nas

Moma Design jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wyposażenia hoteli, restauracji, biur oraz szpitali. Dostarczamy wyposażenia i rozwiązania dostosowane do specjalnych potrzeb klienta. Staramy się zróżnicować naszą ofertę, tak aby firma Moma design była zawsze synonimem dobrego wyboru oraz najlepszych rozwiązań. Nasz bogaty asortyment oraz wysoki poziom świadczonych usług sprawia ,że codziennie zdobywamy zaufanie klientów. Własna produkcja mebli pozwala na dopasowanie oferty do każdego indywidualnego zlecenia, dzięki czemu realizujemy najbardziej wymagające projekty według zlecań inwestorów i biur projektowych.

W naszej ofercie znajdują się meble do restauracji, meble do hoteli, meble do kawiarni, meble do biur, meble do barów, meble do sal konferencyjnych, meble restauracyjne i hotelowe.

Moma Design zapewnia:

Bogaty wybór materiałów, ciekawe projekty, zastosowanie różnych rozwiązań, przyczyniły się do tego, że nasza firma zdobyła zaufanie wielu kluczowych inwestorów zarówno na rynku polskim jak i europejskim.

Zapraszamy do współpracy !

 

Ta strona używa plików cookies więcej   OK. Rozumiem